Co zabrać ze sobą


W dniu przyjazdu do Hotelu uprzejmie prosimy, by tuż przed wyjazdem zadzwonić i poinformować nas o tym fakcie. Jest to związane z potrzebą pozamykania wszystkich przebywających na terenie psów, które zwykle biegają luzem. W ten sposób właściciel uniknie niepotrzebnego czekania, a my zdążymy przygotować cały Hotel na przyjęcie psa.

Każdy, kto pozostawia psa w Hotelu musi przede wszystkim posiadać ze sobą własny dokument tożsamości, na podstawie którego będzie można podpisać umowę powierzenia psa. Przywóz i odbiór psa może być dokonany przez osobę trzecią, jednak tylko za wyraźną zgodą (pisemną lub ustną) właściciela i po wcześniejszym uzgodnieniu tego z Hotelem.

Psy pozostające pod naszą opieką mają wrócić do swoich właścicieli w takim samym stanie zdrowia (lub lepszym) psychicznym i fizycznym jak przed ich powierzeniem. W związku z tym, naszym obowiązkiem jest dbałość o to, by minimalizować wszelkie ryzyka. Dla nas każdy pies jest ważny, jednak nie może się to odbywać jakimkolwiek kosztem innych psów pod naszą opieką.

Dlatego chcąc pozostawić psa w Hotelu nie wolno zapomnieć o jego książeczce zdrowia z aktualnymi szczepieniami. Wszelkie braki z tym związane będą związane z odmową przyjęcia psa.

Dodatkowo należy zabrać ze sobą obrożę i smycz, którą pies już zna, ulubioną zabawkę, koc lub legowisko, które ułatwią adaptację do nowych warunków. Jeśli któregoś z tych akcesoriów zabraknie, wówczas Hotel dysponuje własną bazą podobnych rzeczy. Piesek powinien być też odrobaczony i zabezpieczony przed pasożytami (pchły, kleszcze).

Copyright © scenic_photo | design from css3templates.co.uk